Inteligentny zegarek

inteligentny zegarek

Smartwatche to najpopularniejszy produkt w powstającej kategorii wearables. Ideą tego jest połączenie wielu różnych rozwiązań i funkcji do noszenia w jedno za pomocą oprogramowania i łączności. Jako deklaracja mody, inteligentny zegarek jest ważnym symbolem, który sygnalizuje „cyfrowy rodzimy” i „early adopter”. Komputeryzacja nie jest skrywana przez mechanicznie wyglądające, a w istocie elektroniczne wskaźniki, ale noszone dumnie i otwarcie.

Prosty zegarek, który pokazuje tylko czas, nie jest już konkurencyjny funkcjonalnie, ponieważ czas można odczytać również na telefonie komórkowym. Tak jak smartfon jest w stanie zastąpić latarki, kalkulatory i wiele innych urządzeń z przeszłości, tak smartwatch może obejmować wiele różnych funkcji i zastępować między innymi trackery fitness i powiadomienia ze smartfona.

Jednym z najważniejszych aspektów smartwatcha jest łączność i interakcja ze smartfonem. Wyciągnięcie stałego smartfona w celu spojrzenia na powiadomienie można zastąpić prostym spojrzeniem na smartwatch. SMS TAN, powiadomienia e-mail i przypomnienia kalendarza nie powodują już gorączkowych poszukiwań smartfona, co znacznie odciąża codzienne życie. Poza tym większość smartwatchów posiada też wiele innych ciekawych funkcji.

Dowiedz się więcej o smartwatchach...
Ustaw kierunek rosnący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 26

na stronę
  1. Casio
    Zegarki
    Regular Price 1 875,00 zł Special Price 1 687,50 zł
  2. Fossil
    Smartwatch
    Regular Price 1 311,00 zł Special Price 1 114,35 zł
Ustaw kierunek rosnący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 26

na stronę